Matěj Vydra vstřelil v druhé anglické 14. gól sezony a nahání nejlepšího střelce

Fotbalista Matěj Vydra si ve druhé anglické lize přenesl střeleckou formu i do nového roku, jeho pondělní trefa však Derby vítězství nepřinesla. Český reprezentační útočník otevřel v duelu se Sheffieldem United skóre, přímý souboj dvou nejlepších kanonýrů soutěže ale nakonec skončil remízou 1:1.

Londýn Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Matěj Vydra

Matěj Vydra | Zdroj: ČTK

Vydra proměnil v polovině prvního poločasu pokutový kop a čtvrnáctou trefou v sezoně se dotáhl na nejlepšího střelce ligy Leona Clarka. Útočník Sheffieldu United ale ve druhé půli vyrovnal a opět se osamostatnil v čele tabulky kanonýrů.

Vydrovo Derby County je na druhém místě tabulky anglické Championship. Na suverénně vedoucí Wolverhampton ztrácí 9 bodů.

jgr, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít