„Výzvu jsme adresovali přímo většinové majitelce skupiny PPF Renátě Kellnerové a nejvyššímu výkonnému manažerovi skupiny Jiřímu Šmejcovi, protože považujeme tu situaci za vážnou,“ uvádí Čásenský.
Zpěvák Kuba Szmajkowski, který druhou epizodu 19. řady soutěže vyhrál, zazpíval necenzurovanou verzi písně Humble. Výhru daroval charitativní organizaci, která se zabývá léčbou rakoviny u dětí.
Ve videích rozebírá Mikyska alias Mikýř bizarní kauzy a obchodní manévry českého online světa. Od influencerů přes reality show až k ezoterickému byznysu Heleny Houdové se snaží vzdělávat i bavit.
Pět krátkých příběhů a na konci otázka - je to pravda, nebo fikce? I takhle se dá jednoduše vysvětlit zápletka televizní série Věřte nevěřte. Pořad, který se stal slavným, měl premiéru před 25 lety.
Podcasty se dají definovat různě. Když v roce 2004 začínaly, byl to jakýkoliv pořad, který se například odvysílal v rádiu a později ho tvůrci umístili i na internet.
Nejstarší nahrávkou tohoto Rádia retro je rozhovor Jana Weniga s malířem Maxem Švabinským z roku 1948, nejmladší pak hodinka Jana Koláře s názvem Vlastimil Brodský je sám doma z roku 1998.
Z vyprodané Lucerny se vysílal tisící díl populárního pořadu Českého rozhlasu Tobogan. Zábavnou show s hosty jako je třeba Miroslav Donutil nebo Hana Maciuchová přenášel Český rozhlas Dvojka. Poprvé mohli posluchači slyšet Tobogan už před bezmála 25 lety.
Ještě před rokem herce Marka Daniela znali spíš fanoušci improvizovaného divadla nebo "artových" filmů, dnes zná jeho tvář skoro každý televizní divák. V seriálu České století hraje postavu Václava Havla a v internetovém sitcomu Kancelář Blaník zase všehoschopného lobbistu Tondu Blaníka.
Česká a Slovenská televize pro diváky připravily třináctidílný cyklus s názvem Celnice. Má nabídnout pohled na oba státy někdejší federace. Nebude to nostalgické vzpomínání, proč se Československo rozpadlo, ale spíš pohled na dnešní realitu. První díl obě televize odvysílají dnes večer.
V nové roli se dnes představí jednašedesátiletý nejpopulárnější německý moderátor a bavič Thomas Gottschalk. Před půl osmou na prvním německém veřejnoprávním kanále ARD odstartuje první díl své nové večerní talk-show.
Německá televize Pro7 po zdrcující kritice stáhla z programu "soap-operu" s názvem "50 za semestr". Číslovka v názvu totiž nevyjadřovala počet zkoušek, ale množství sexuálních partnerů.