Palát svůj 500. zápas v NHL oslavil gólem do sítě Columbusu, jeho Tampa ale prohrála

Hokejový útočník Ondřej Palát nastoupil ke svému 500. utkání v NHL a připsal si svůj třetí gól v sezoně. Jeho Tampa ale prohrála na ledě Columbusu 2:5 a utrpěla první porážku sezony.

Columbus Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Palát slaví gól proti Columbusu.

Ondřej Palát slaví gól proti Columbusu. | Foto: Aaron Doster | Zdroj: Reuters

Palát se prosadil těsně před první přestávkou, když v přesilové hře snižoval trefou do odkryté branky na 2:3. Na vyrovnání už se ale Tampa nezmohla.

Hosté přitom v Columbusu vedli po gólu Victora Hedmana. Domácí pak ale díky Nicku Folignovi, Michailu Grigorenkovi a Vladislavu Gavrikovovi skóre otočili. Palát pak sice snížil, ale ve třetí třetině pak pojistili vítězství Columbusu Zach Werenski a Eric Robinson.

NHL:
Columbus - Tampa Bay 5:2 (3:2, 0:0, 2:0)
Branky: 5. N. Foligno, 11. Grigorenko, 20. Gavrikov, 47. Werenski, 59. Robinson - 5. Hedman, 20. Palát. Střely na branku: 28:32. Hráno bez diváků.

tat Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít