Inter potřetí za sebou nedal gól a prohrál doma s Boloňou 0:3

Už pět zápasů čekají na výhru fotbalisté Interu Milán. Ve včerejší předehrávce 24. kola nejvyšší italské soutěže nedali na domácí půdě ani gól a prohráli s Boloňou 0:3. Inter tak přišel o pátou pozici v tabulce, přeskočila jej Neapol, která porazila Fiorentinu 3:0.

Inter Milán prohrál doma s Boloňou 0:3, na výhru čeká už pět zápasů

Inter Milán prohrál doma s Boloňou 0:3, na výhru čeká už pět zápasů | Zdroj: Reuters

Inter zažívá černou sérii od debaklu 0:4 na hřišti AS Řím, když ani v dalších třech zápasech nedal ani jednou branku. Teď navíc na domácím hřišti podlehl outsiderovi v utkání, které rozhodly dvě velké chyby během dvou minut.

Obě hrubky milánské obrany potrestal pětatřicetiletý kanonýr Marco Di Vaio a když pět minut před koncem upravil na konečných 0:3 z pohledu domácích Robert Acquafreska, začali se fanoušci dožadovat návratu trenéra Josého Mourinha, který tým před rokem a půl opustil, když jej dovedl ke triumfu v Serii A i v Lize mistrů.

V tabulce sesadila Inter Milán z páté příčky Neopal, která porazila Florentinu 3:0. O dva góly se po přihrávkách slovenského záložníka Marka Hamšíka postaral Edinson Cavani. Třetí branku přidal v nastaveném čase Ezequiel Lavezzi.

Italská fotbalová liga - 24. kolo:

Fiorentina - Neapol 0:3 (3. a 55. Cavani, 90.+1 Lavezzi), Inter Milán - Boloňa 0:3 (37. a 38. Di Vaio, 85. Acquafresca).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít