Fotbalisté Barcelony s Villarealem jen remizovali, obhajoba se vzdaluje

Cesta fotbalistů Barcelony za obhajobou titulu se komplikuje. V 21. kole španělské ligy totiž jen remizovali na trávníku Villarealu 0:0 a na vedoucí Real Madrid, který doma porazil Zaragozu 3:1, ztrácejí už sedm bodů.

Barcelona s hvězdným Lionelem Messim (vpravo) ztrácí na vedoucí Real Madrid už sedm bodů, s Villarealem jen remizovala | Zdroj: Reuters

Barcelona přitom bodově ztratila už ve druhém ze tří posledních utkání na hřišti soupeře, když předtím remizovala na hřišti Espaňolu 1:1 a obhajoba titulu se jim vzdaluje.

Villareal byl španělskému velkoklubu vyrovnaným soupeřem a v prvním poločase se dokonce radoval z gólu, když se hlavou prosadil Gonzalo Rodriguez, jenomže jeho branku rozhodčí kvůli ofsajdu neuznali.

Barceloně chyběl zraněný Iniesta, šancí si ale vytvořila dost, jenomže s jejich proměňováním to už bylo horší – Fabregas trefil jen břevno a domácí gólman vychytal i hvězdného Lionela Messiho. Branky se tak diváci nedočkali.

Real Madrid sice doma prohrával od 11. minuty se Zaragozou, nepříznivý vývoj zápasu ale dokázal otočit. Po půlhodině hry srovnal ze strany Kaká, definitivní zvrat přišel ve druhé půlce duelu, kdy se prosadili Ronaldo a Özil.

21. kolo španělské fotbalové ligy:

Vallecano - Bilbao 2:3 (10. Michu, 27. Arribas - 17., 23. a 67. Llorente), Espaňol Barcelona - Mallorca 1:0 (19. Weiss), Real Madrid - Zaragoza 3:1 (32. Kaká, 49. Ronaldo, 56. Özil - 11. Lafita), Villarreal - FC Barcelona 0:0.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít