Příbram ve fotbalovém poháru končí po prohře s třetiligovým Královým Dvorem

Fotbalisté Příbrami jako první z prvoligových týmů vypadli z Poháru České pošty, když v předehrávce 2. kola prohráli v Králově Dvoře 1:2. Už třetí rok po sobě tak klub sídlící u Litávky vypadl z domácího poháru hned na úvod.

Teplický Admir Ljevakovič (vpravo) zastavuje za cenu faulu příbramského Petra Trappa. | Zdroj: ČTK

Svěřenci trenéra Davida Vavrušky tím tak jen potrhli nevydařený vstup do nového lligového ročníku. Po pěti kolech se totiž krčí na předposlední příčce tabulky a sále čeká na premiérové vítězství v sezoně.

Podobně je na tom v ČFL také Králův Dvůr, který zatím ve třetí lize prohrál všechny tři zápasy, ale na věhlasnějšího soupeře se domácí dobře připravili. V sedmnácté minutě otevřel skóre po přímém kopu Petr a ještě do poločasu zvýšil náskok Procházka. Příbram v 86. minutě díky Wágnerovi snížila, vyrovnat už ale nedokázala.

Většina zápasů 2. kola je na programu ve středu, zbývající duely pak za týden.