Gólová smršť v Plzni. Domácí Viktoria porazila Mladou Boleslav 6:1 a posunula se do čela ligy

Plzeňští fotbalisté deklasovali na domácím hřišti Mladou Boleslav 6:1, když si hattrick připsal Michael Krmenčík. Další dva góly si připsal Jakub Řezníček a jeden Radim Řezník. Za hosty se trefil Nikolaj Komličenko.

Plzeň Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání mezi Plzní a Mladou Boleslaví

Utkání mezi Plzní a Mladou Boleslaví | Foto: Slavomír Kubeš | Zdroj: ČTK

Plzeňští fotbalisté zatím v lize neprohráli a i souboj na domácím hřišti s Mladou Boleslaví začali dobře. Ve 21. minutě se dostali domácí k první střele na bránu a míč skončil v síti. Tomáš Hořava poslal míč do velkého vápna a Michael Krmenčík v letu poslal hlavou balon mezi tři tyče.

Plzeňské fotbalové jedničky

Další góly začaly padat ve Štruncových sadech padat v závěru prvního poločasu. Minutu před jeho koncem využil špatné komunikace mezi Lukášem Pernicou a brankářem Matúšem Kozáčikem Nikolaj Komličenko a vyrovnal.

Rozhodčí nastavil nad rámec prvních 45 minut ještě další dvě. Hned v té první se prosadil první střelec utkání Krmenčík, když hlavou poslal svůj tým znovu do vedení. Do kabin tak hráči odcházeli za stavu 2:1 pro domácí.

Ve druhé půli se podařilo plzeňskému útočníkovi zkompletovat hattrick a dostal se také na první místo tabulky střelců s celkem sedmi přesnými zásahy. Krmenčík doklepl do brány míč po souhře mezi Milanem Petrželou a Alešem Čermákem.

Plzeňští ale neustávali v ofenzivních snahách. V 62. minutě se z dorážky prosadil Radim Řezník a zvyšoval na 4:1. V závěru utkání přidal ještě dvě trefy do sítě mladoboleslavských Jakub Řezníček a Viktorie tak jasně vyhrála nad Mladou Boleslaví 6:1.