Fotbalisté Villarealu konečně bodovali i na hřišti soupeře

Fotbalisté Villarealu se v letošní sezoně konečně dočkali výhry na hřišti soupeře. Ve španělské nejvyšší soutěži porazili Sevillu 2:1. Ve šlágru kola remizovalo Atlético Madrid s Valencií 0:0.

Atlético Madrid remizovalo ve šlágru kola s Valencií 0:0

Atlético Madrid remizovalo ve šlágru kola s Valencií 0:0 | Zdroj: Reuters

Na první branku utkání mezi Sevillou a Villarealem se čekalo do 22. minuty, když se prosadil záložník hostujícího týmu Borja Valero. O dvanáct minut později bylo ale vyrovnáno, když Navasovu střelu tečoval do vlastní sítě Brunu.

Rozhodující moment přišel devět minut před koncem zápasu. Z protiútoku se prosadil Javi Camuňas a rozhodl o prvním letošním vítězství Villarealu na trávníku soupeře. Navíc se Villareal dostal ze sestupových příček a je sedmnáctý. Seville, která nevyhrála už sedm utkání, patří jedenácté místo.

Šlágrem kola bylo střetnutí Atlética Madrid s Valencií, které ale za celý zápas nepřineslo ani jednu branku. Atlético je v aktuální tabulce na sedmém místě, Valencie zůstává třetí.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:

Gijón - Pamplona 1:1 (32. Carmelo - 77. Lekič), FC Sevilla - Villarreal 1:2 (33. vlastní Bruno - 22. Borja Valero, 81. Camuňas), Zaragoza - Vallecano 1:2 (33. H. Postiga - 75. Diego Costa, 82. Michu), Atlético Madrid - Valencie 0:0.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít