Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravě na ME s Německem 1:1

Čeští fotbalisté do 21 let uzavřeli letošní rok remízou. S Německem hráli v přípravném utkání v pražském Edenu 1:1. Jediný gól domácích vstřelil Krmenčík. Právě Němci jsou největším favoritem mistrovství Evropy, které se v Česku uskuteční příští rok. Oba týmy do vzájemného utkání nastoupily převážně s náhradníky.

Přípravné utkání fotbalistů do 21 let ČR - Německo 18. listopadu v Praze. Jaromír Zmrhal (vpravo) z ČR a Julian Korb z Německa | Zdroj: ČTK

Do vedení se první dostali čeští mladíci. Ve 20. minutě dobře zakombinovali, když autové vhazování Tomáše Kalase prodloužil na penaltový puntík Ladislav Takács a Michael Krmenčík ranou z první propálil brankáře Tima Horna mezi nohama.

Ještě do 62. minuty drželi domácí v Edenu těsný náskok, ale Leonardo Bittencourt po levé straně vyslal Christiana Güntera, který přihrával pod sebe na malé vápno Moritzi Leitnerovi a záložník Stuttgartu vyrovnal na 1:1.

V závěru utkání vidělo necelých tři tisíce diváků šance na obou stranách, ty ale zneškodnily brankáři. Poslední letošní zápas českých „lvíčat“ tak skončil remízou.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít